A SZEF XXIII. Kongresszusa

2023.06.23-án sikeresen zárult a legnagyobb közszolgáltatásokban alkalmazottakat összefogó szakszervezeti konföderáció tisztújító kongresszusa.

A küldöttek megerősítették pozíciójában Csóti Csaba elnököt, Szűcs Viktória és Szatmári Lajos alelnököket. Ezenkívül az elnökség tagjai közé választották Gosztonyi Gábort és dr. Szabó Róbert Tamást.

A kongresszus emellett döntött az ügyvivők, valamint a felügyelő bizottsági képviselőkről is:

Dr. Dúló Károly, MSZSZ
Dobrovits Orsolya, KKDSZ
Kissné Lojek Erzsébet, BDDSZ
Mezei Tibor, KMDSZ
Migács Tibor, SZTDSZ
Nagy József, KSZSZ
Papp Katalin, SZEF Nyugdíjas Választmány
Totyik Tamás, PSZ
dr. Wichmann Ákos, HMTSZSZ

FEB tagok:

FEB elnök Kajtár Hajnalka, PSZ
FEB tag Kissné Kovács Nóra, BDDSZ
FEB tag Révész Istvánné, PSZ
FEB tag Veres Éva, HMTSZSZ

Képgaléria

A SZEF XXIII. Kongresszusának Zárónyilatkozatát csatolva közöljük.

MEGOSZTÁS:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Nyomtatás

EZEKET OLVASTA MÁR?

Európai Közszolgálati Nap 2026

Az Európai Közszolgálati Napon a hazai közszolgálati munkavállalókat képviselő legnagyobb hazai szövetségként nektek mondunk köszönetet, akik oktattok, neveltek, kutattok, gondoskodtok, működtetitek a közigazgatást, a közgyűjteményeket, és a kulturális és művészeti

Építsük fel a munkaügyi kapcsolatok jól működő rendszerét!

Építsük fel a munkaügyi kapcsolatok jól működő rendszerét! A négy meghatározó, jelentős taglétszámmal rendelkező országos szakszervezeti szövetség közös javaslatot tett az országos érdekegyeztetés jövőbeli rendszerének megújítására. A javaslat teljes szövegét

Veszélyben a szociális és kohéziós források

Hatalmas a tétje az Európai Unió 2028–2034 közötti többéves pénzügyi keretének (MFF), a jelenlegi tervek alapján ugyanis komoly a veszélye annak, hogy a szociális támogatások és a kohéziós alapok látják